Twój trener personalny

Personaltriathlon.pl

Trek Precision Fit by Sport Garage

wrzesień 05, 2018 by Admin

Z miłą chęcią przedstawiamy Wam naszego partnera technicznego w zakresie fittingu. Bike Fitting Gliwice by sport-garage.pl jest miejscem, w którym innowacyjny System Trek Precision Fit, wykwalifikowany Fizjoterapeuta oraz nowoczesne studio BikeFittingu sprawi, że Twoja jazda będzie efektywniejsza, bezbolesna, zgodna z biomechaniką Twojego ciała oraz pomoże osiągnąć upragnione cele!

Nasi zawodnicy, dzięki naszej rekomendacji będą mogli skorzystać z usług w specjalnej cenie, niezależnie od tego czy skorzystają z usługi indywidualnie czy w ramach organizowanych sesji fittingowych specjalnie dla naszej grupy klientów.

Sesja BikeFittingu zapewni Ci idealne dopasowanie roweru do Twojego aktualnego stanu fizycznego, a porady Fizjoterapety pozwolą pracować nad ciałem tak by Twój czas spędzony na rowerze był przyjemniejszy, bardziej ergonomiczny, zgodny z Twoją naturą.

Podczas sesji kolarz przechodzi przez kilka etapów od wywiadu, w którym ustalany jest cel u
stawiania roweru, przez badanie fizjoterapeutyczne, wraz z wskazówkami co robić by Twoje ciało było zdrowsze, bardziej wydolne , kończąc na głównej części indywidualnym ustawieniu Twoich progów w butach oraz ustawieniu podzespołów roweru zgodnie z indywidualnymi wymogami.

Na sesję należy zarezerwować od 2 do 4 godzin, pracujemy tyle ile potrzeba by osiągnąć zakładany cel!

 

 

 

Zapraszamy na strony naszego partnera:

https://www.facebook.com/trekprecisionfitgliwice/

http://www.fansport.gliwice.pl/

http://www.pomiar.sport-garage.pl/

http://www.poc.sport-garage.pl